Współpraca

Dla pośredników

Pracujesz w branży finansowej i poszukujesz dodatkowego źródła dochodu? Posiadasz klientów, których nie jesteś w stanie obsłużyć ze względu na ich zadłużenie? Jeśli tak jak my wierzysz, że realna pomoc klientom, która pozwala jednocześnie uzyskać dochód, to sytuacja idealna – w takim razie zapraszamy Cię do współpracy.

Poznaj nasz system partnerski i sprawdź, jak możesz uzyskać dodatkowe źródło dochodu.

Skontaktuj się z nami

Dla prawników

Oprócz własnych prawników centralnych, nawiązujemy współpracę z najlepszymi prawnikami i kancelariami w całej Polsce. Każdą potencjalną współpracę weryfikujemy, by pozyskać najlepszych specjalistów z danej dziedziny prawa. Zależy nam na partnerskiej relacji z naszymi klientami oraz budowaniu pełnego zaufania, które jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu prowadzonej sprawy. Nasz model działania zakłada obsługę każdego klienta przez dwie osoby: doradcę oraz prawnika. Po wykonaniu szczegółówej analizy sytuacji, konsultujemy się z prawnikiem specjalizującym się w danej tematyce. Chcesz podjąć z nami współpracę?

Skontaktuj się z nami

Kariera

Jesteśmy siecią nowoczesnych kancelarii prawnych, które specjalizują się w pomocy osobom w trudnej sytuacji finansowej. Prężnie rozwijamy sieć placówek franczyzowych na terenie całego kraju, a pracownicy stale podnoszą swoje kompetencje.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

Skontaktuj się z nami

Franczyza

Franczyza to znany na całym świecie system prowadzenia biznesu, który od lat z powodzeniem funkcjonuje w Polsce. Prowadzenie firmy we współpracy z doświadczonym i wiarygodnym partnerem, minimalizuje ryzyko niepowodzenia i jest sposobem na stabilny rozwój i zarabianie pieniędzy. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub masz doświadczenie w sprzedaży, zostań naszym partnerem! Nie musisz być prawnikiem, by otworzyć własną kancelarię prawną!

Skontaktuj się z nami