Bezpłatne szkolenie internetowe

Jak poradzić sobie z zadłużeniem
i zacząć spać spokojnie?

Skuteczne metody, które pozwolą Ci wyjść na prostą!

Najbliższe spotkanie:

30.05.2019

o godzinie 20:00

Prowadzący:

Piotr Bijański

Ekspert w zakresie prawa finansowego

  • To bezpłatne szkolenie online jest idealne dla:

Osób, które przestają radzić sobie ze spłatą rat kredytowych. Dłużników, którym grozi windykacja / egzekucja komornicza. Ludzi, którzy wpadli w spiralę kredytową i nie wiedzą, co dalej robić?

  • Metody, które umożliwiają pozbycie się długów

Na rynku usług prawnych istnieje wiele rozwiązań, które pozwalają na trwałe oddłużenie / antywindykację, niezależnie od łącznej kwoty zobowiązań. Zawsze jest wyjście z długów.

 

  • Czym polega upadłość konsumencka?

Upadłość nie jest porażką, lecz rozwiązaniem – narzędziem finansowym, z którego od lat korzystają spółki, a teraz dzięki zmianom w prawie – coraz częściej osoby fizyczne i działalności gospodarcze!

2 500 000 Polaków nie spłaca długów na czas. Nie jesteś w niczym gorszy. Prawdopodobnie nie jesteś też niczemu winny. Nikogo w szkole nie uczy się mechanizmów działania „chwilówek” ani obrony przed manipulacyjnymi sztuczkami sprzedażowymi tzw. doradców finansowych. Jednak mam dobrą informację – da się ich pokonać ich własną bronią. Nazywam się Piotr Bijański i chociaż dzisiaj prowadzę kilka spółek, to doskonale rozumiem, jak ogromnym obciążeniem są długi (nawet 1 500 000 zł), oddech komornika na plecach i coraz wyższe odsetki do spłaty. Sam przez to przeszedłem, a teraz pomogę Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Zawsze jest wyjście z długów.

Piotr Bijański

Prezes i założyciel kancelarii prawnej Twój Prawnik 24, franczyzobiorca (Vistula, Wólczanka i inne), a także właściciel internetowego biura podróży Wakacje Non Stop.

 

Aktywny inwestor w otoczeniu start-upów i nieruchomości. Obecnie jego przedsiębiorstwa wyceniane są na wiele milionów złotych.

 

Wiedzę o zarządzaniu majątkiem zdobył na własnej skórze. Jako młody przedsiębiorca, pełny optymizmu i niemający wówczas doświadczenia, popełnił szereg błędów, które doprowadziły go na skraj bankructwa. 

Mając ponad 1,5 mln długu, nieustanne spotkania z wierzycielami i komornikami, wziął pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację i zaczął pracować mądrzej i efektywniej.

 

Nowo podjęte decyzje biznesowe i inwestycyjne bazujące na wypracowanym doświadczeniu pozwoliły mu spłacić zobowiązania oraz do dziś prowadzić dobrze prosperujące firmy.

© 2019 Twój Prawnik 24. All rights reserved.