Franczyza Twój Prawnik 24

Obsługując setki klientów zauważyliśmy, że w większości przypadków ich problemy prawne ściśle łączą się z finansami. Stworzyliśmy sieć kancelarii Twój Prawnik 24, która oferuje rozwiązania pozwalające na kompleksową obsługę każdego klienta w obu tych dziedzinach. Koncept rozwoju sieci oparty jest na sprawdzonych założeniach, których głównym przekazem są najlepsze rozwiązania pozwalające przekazać zgromadzony przez lata działalności know-how, na podstawie którego franczyzobiorca świadczyć może usługi w imieniu franczyzodawcy. Rozwijamy sieć placówek franczyzowych na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem miast wojewódzkich, ponieważ zależy nam na tym, aby każdy klient oprócz możliwości kontaktu online, mógł dotrzeć do nas bezpośrednio. Takie nasycenie pozwoli skutecznie świadczyć najwyższej jakości usługi prawne w całej Polsce.

Sieć Kancelarii Prawnych

Franczyza to znany na całym świecie system prowadzenia biznesu, który od lat z powodzeniem funkcjonuje w Polsce. Prowadzenie firmy we współpracy z doświadczonym i wiarygodnym partnerem, minimalizuje ryzyko niepowodzenia i jest sposobem na stabilny rozwój i zarabianie pieniędzy. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub masz doświadczenie w sprzedaży, zostań naszym partnerem! Nie musisz być prawnikiem, by otworzyć własną kancelarię prawną!

Zalety współpracy franczyzowej

Innowacyjność

Silent Room, system webinarowy, marketing internetowy, pełna oferta usług prawnych

Bezpieczeństwo

Wyłączność terytorialna, sprawdzony model biznesowy, pewność rozliczeń, dynamiczny rozwój rynku, wysoka rentowność

Przygotowanie

Szkolenia wstępne, materiały szkoleniowe, wsparcie podczas wyboru lokalizacji, cykliczne szkolenia, CRM, dedykowana pomoc i obsługa prawników

Wsparcie sieci

Marketing centralny, projekty reklam, doradztwo analityczne

Dwa modele franczyzowe

Franczyza Basic – w miastach poniżej 100 tyś. mieszkańców Franczyza Premium w miastach powyżej 100 tyś. mieszkańców

Twój sukces

Możliwość wysokich zarobków, szybki zwrot z inwestycji, współpraca z dynamicznie rozwijającą się marką

Załóż swoją kancelarię w sprawdzonym i zyskownym modelu biznesowym

Model sieci franczyzowej Twój Prawnik 24 został oparty na najlepszych wzorcach, a stosunkowo płaska struktura organizacyjna zapewnia dużą szybkość reakcji i znaczną decyzyjność po stronie franczyzobiorców. Doświadczenia twórców modelu przekładają się na sprecyzowane koncepcje zarządzania siecią sprzedaży oraz kładą nacisk na strukturalny rozwój franczyzobiorców. Możliwości rozwoju działalności franczyzobiorców zostały określone już na etapie tworzenia modeli współpracy i wraz ze zwiększaniem liczby placówek powstawać będą struktury regionalne. Do współzarządzania tymi strukturami zostaną zaproszeni franczyzobiorcy, którzy najlepiej rozwiną swoją działalność na podległym im terenie i będą chcieli podzielić się swoim doświadczeniem operacyjnym z przedsiębiorcami dopiero rozpoczynającymi współpracę z kancelarią Twój Prawnik 24. Ze względu na podział placówek franczyzowych na Franczyzę Basic i Franczyzę Premium, możliwości współpracy dotyczą również przedsiębiorców mających swoją siedzibę w miastach poniżej 100 tysięcy mieszkańców.

Elementy wyróżniające nasz model biznesowy

Długofalowa
współpraca

Etyka biznesu

Nowoczesne
rozwiązania

Wymagania sieci

Podstawowe wymagania dotyczące lokalu:

miasto powyżej 50 tyś. mieszkańców

lokal parterowy z witryną

duży przepływ ludzi

łatwy dojazd komunikacją miejską

„Rozwijamy franczyzę, bo wiemy i widzimy, że to działa.”

Grzegorz Kostrzewa

Koordynator Rozwoju Sieci Franczyzowej

Twój Prawnik 24 stawia sobie za cel stworzenie sieci franczyzowej opartej o uniwersalne wartości takie jak uczciwość, współpraca, zaangażowanie i partnerstwo. Działając w perspektywicznej branży usług prawnych, dostrzegamy konieczność zbudowania ogólnopolskiej firmy, której celem będzie profesjonalna pomoc klientom poprzez zwiększenie dostępności do specjalistów w zakresie prawa. Badania rynku usług prawnych przeprowadzone na przestrzeni ostatnich kilku lat przez niezależne podmioty jasno wskazują, że Polska jest jednym z krajów Unii Europejskiej, który wykazuje zauważalne braki w zakresie dostępności prawników i radców prawnych dla obywateli. W 2019 roku, w naszym kraju, na jednego prawnika przypadało ok. 10 000 osób. Średnia w Unii Europejskiej to jeden prawnik na 625 osób, a w porównywalnej pod względem mieszkańców Kanadzie jeden na 400 obywateli. Zbudowanie ogólnopolskiej sieci doradztwa prawnego jasno wpisuje się w potrzeby rynku, a zastosowanie modelu współpracy, w którym Klient w jednej placówce może otrzymać poradę z różnych gałęzi prawa sprawia, że model sieciowej kancelarii prawnej staje się przedsięwzięciem unikatowym i mającym przed sobą olbrzymie perspektywy wzrostu. Dostrzegamy możliwości znacznego udziału w rynku usług oddłużeniowych, w skład którego wchodzą upadłości konsumenckie i gospodarcze, restrukturyzacje czy działania antywindykacyjne. Czynniki zewnętrzne takie jak liberalizacja prawa upadłościowego w połączeniu ze wzrostem świadomości osób zadłużonych utwierdzają jedynie w słuszności przyjętych założeń.

Jako franczyzobiorca sieci kancelarii Twój Prawnik 24 otrzymasz:

kompleksową pomoc w zakresie otwarcia nowego punktu

dostęp do know-how

dostęp do CRM

wsparcie w bieżącym prowadzeniu oddziału

kompleksowy system szkoleń

opiekę koordynatora

Wypełnij formularz

abyśmy mogli się z Tobą skontaktować

Nasze oddziały

Gliwice

Bielsko-Biała

Piotrków Trybunalski

Lublin

Radom

Warszawa

w przygotowaniu

Zielona Góra

zdalnie